ПРО САЙТ

Вітаємо гостей сайту Miditaur !

Якщо Ви вже вирішили поцікавитися про сайт, то спочатку коротко познайомтеся з його структурою. Вцілому сайт представляє собою персональний різнотематичний мульти блог. Автором блогу є Чернієвський Юрій Всеволодович. Даний сайт не є вузькотематичним блогом, що звичайно ускладнює його просування в WEB просторі. Різноманітні сфери авторських досліджень відповідають широкому колу професійної діяльності, життєвим, філософським та суспільно-політичним поглядам автора. Нижче Ви отримаєте більш детальну інформацію про автора.

Перелік основних тем, які можна зустрітися на сайті:

MIDI, SMART SOCIETY UKRAINE, РЕМОНТ І СЕРВІС, ФІЗИКА, WEB, ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, НАРОДНА МУДРІСТЬ, ПРИРОДА.

Якщо проаналізувати контент блогу, то фактично сайт представляє собою різновид технічного блогу на різноманітну тематику, пов’язану здебільшого з електронікою, також чимала частина контенту пов’язана з MIDI, хоча надалі вона може значно розширитися в інших цікавих напрямках. Але назва сайту відповідає основній ідеї – створення української MIDI  спільноти.

ІДЕЯ УКРАЇНСЬКОЇ MIDI СПІЛЬНОТИ

Ми щиро радіємо кожному візиту мідімейкера на сайт miditaur.net і маємо надію, що Ви знайдете для себе корисну інформацію і можливо, якщо на те буде Ваша добра воля станете учасником української MIDI cпільноти на даному інтернет ресурсі. Враховуючи дуже обмежений об’єм україномовного контенту по темі MIDI технології, сайт miditaur.net вносить свою скромну частку  у розбудову україномовного інтернет простору, публікуючи статті відповідної тематики.

Репозиторій – місце, де зберігаються і підтримуються будь-які дані.

Гасло нашого сайту містить складову –  “Український MIDI репозиторій” і це означає, що він зберігатиме і підтримуватиме дані, пов’язані з MIDI технологіями на українській мові.

Але MIDI технології в широкому розумінні включають в себе такі складові як музику, електроніку, програмування і фізику. Тому можливі різні теми публікацій.

Тематичний спектр публікацій сайту Miditaur може бути доволі широкий, адже MIDI стандарт це не лише суха інженерна специфікація, але і безмежне поле творчої реалізації для музикантів, композиторів, інженерів.

Основним критерієм підбору публікацій є актуальність, змістовність і позитив. На сайті “Miditaur” можна буде знайти інформацію по MIDI і поспілкуватися на інші цікаві теми.

Сайт Miditaur є своєрідним WEB журналом технічного профілю з пріоритетом в бік MIDI тематики, але пов’язаний однією метою – стати добрим інформаційним острівцем спілкування у безмежному океані web простору для інженерів та музикантів, просто аматорів, однодумців, які працюють з MIDI чи просто цікавляться даною технологією.

Фактично сайт Miditaur включатиме огляди новин IT, дослідження специфікації MIDI, зразки MIDI, авторські блоги та блоги друзів сайту. На сайті працює форум.

Враховуючи той момент, що MIDI технологія сама по собі стосується творчого осередку людей, а люди творчі мають досить дуже широкий спектр інтересів і володіють здатністю внутрішнього синтезування такого спектру в взаємопов’язані сфери, які нерозривні між собою у творчому, мистецькому, нуковому, філософському сенсі, то звичайно, що на сайті може бути присутньою різноманітна тематика, яка пасуватиме саме представникам творчого складу характеру. Для інженерів, які займаються ремонтом електронних пристроїв буде також цікавим розділ, пов’язаний з відповідним напрямком діяльності.

Правила сайту дуже прості. 

Прояв максимальної толерантності і поваги до Ваших колег – учасників проекту, навіть у випадку різносторонніх поглядів і думок проявляти ввічливість, щирість, привітність, доброзичливість, взаєморозуміння.

Власні політичні переконання є наслідком інформаційних маніпуляцій і вони не повинні спотворювати погляди на життя інших учасників, адже все мінливе, а музика вічна. Справжні моральні принципи мають бути завжди пріоритетними. Людина прийшла у цей світ щоб бути вільною, здоровою та щасливою і не витрачала свій дорогоцінний життєвий час на постійну боротьбу з наслідками соціального програмування!

Так сталося, що більшість людей проводить вільний час у віртуальному просторі і задовольняє творчі потреби за допомогою новітніх технологій. Наш сайт є теж його частинкою і має сповідувати лише гармонічні прояви відносин між людьми.

Матеріали сайту можуть бути корисними для студентів, які вивчають музичні технології. А також для інженерів – електроніків.


Про автора:

207

Автор проекту – Юрій Чернієвський.

За освітою математик-програміст (бакалавр, спеціаліст), має музичну освіту (культурно – освітнє училище), професійна діяльність – інженер електронік, web розробник, консультант з питань інформатизації.

Перший досвід роботи з MIDI набув у 1991 році, з’єднавши через “самопальний” MIDI інтерфейс наш Черкаський комп’ютер “Робік”  та синтезатори Yamaha DX 7, DX 21, DX 11, PSS 590, PSS 780, Korg Poly 800 II, Roland XP-10. Відповідно доводилося вивчати специфікацію MIDI, щоб написати програму для управління синтезатором. До сьогодні вважаю MIDI залишається доволі цікавим і актуальним рішенням і  тому з задоволенням поділюся відповідною інформацією. Враховуючи також певний досвід роботи інженером-електроніком з задоволенням поділюся деякою інформацією з приводу ремонту та обслуговування певних електронних пристроїв. Також люблю досліджувати певні суспільні тенденції, поговорити про життя, природу та політику.

Підписка:

Якщо Вас зацікавили публікації сайту і Ви бажаєте отримувати повідомлення про нові статті, реєструйтесь на сайті і підписуйтесь на анонси нових матеріалів.

Від автора:
Вважаю себе “багатостаночником”, тому на цьому сайті можна знайти купу різних цікавинок із різних сфер життя чи людської діяльності. Заводити купу різнотематичних блогів недоцільно з огляду обмеженого часу, тому нехай Вас не дивує широкий тематичний спектр публікацій. З задоволення поспілкуюся з однодумцями, можливо в перспективі майбутніми друзями.