ПРО САЙТ

Радий вітати гостей сайту Miditaur !

Якщо Ви вирішили поцікавитися про сайт, то спочатку прошу коротко познайомитися з його тематикою та структурою. Сайт представляє собою персональний блог, автором якого є Юрій Чернієвський .

Перелік основних тем, які можна зустрітися на сайті:

MIDI, SMART SOCIETY UKRAINE, РЕМОНТ І СЕРВІС, ФІЗИКА, WEB, ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА, НАРОДНА МУДРІСТЬ, ПРИРОДА(КОНСОНАНС).

Усі вище перераховані теми відповідають назвам тематичних категорій блогу і були в певний період часу предметом дослідження автором блогу.

Сайт miditaur.net представляє собою різновид блогу на різноманітну тематику, пов’язану здебільшого з електронікою, інформатикою, також чимала частина контенту пов’язана з MIDI технологією, . Чому саме така назва сайту? Назва сайту відповідає давній ідеї автора – сайту заточеного під MIDI  технологію.

ІДЕЯ УКРАЇНСЬКОГО САЙТУ ПО MIDI ТЕХНОЛОГІЯМ ПОТРЕБУЄ ВУЗЬКОТЕМАТИЧНОГО ПРОФІЛЬНОГО САЙТУ

Мій блог не претендує на визначення вузькотематичного чи спеціалізованого сайту з огляду на тематичну різноплановість контенту, але я щиро радію кожному візиту мідімейкера на сайт miditaur.net і маю надію, що Ви знайдете для себе корисну інформацію і можливо, якщо на те буде Ваша добра воля станете учасником української невеличкої MIDI cпільноти на даному інтернет ресурсі. Враховуючи дуже обмежений об’єм україномовного контенту по темі MIDI технології, автор через сайт miditaur.net вносить свою скромну частку  у розбудову україномовного інтернет простору, публікуючи статті відповідної тематики.

Основним критерієм підбору публікацій є актуальність, змістовність і позитив. На сайті “Miditaur” можна буде знайти інформацію не лише по MIDI, а й поспілкуватися на інші цікаві теми. Для інженерів, які займаються ремонтом електронних пристроїв може буде також цікавим розділ, пов’язаний з відповідним напрямком діяльності.

Сайт Miditaur є своєрідним WEB журналом, який містить чимало освітньої інформаціії технічного профілю, але пов’язаний однією метою – стати добрим інформаційним острівцем спілкування у безмежному океані web простору для творчих людей різних професій – вчителів, інженерів та музикантів, просто аматорів, однодумців, які розділяють сферу інтересів автора блога, працюють з MIDI чи просто цікавляться даною технологією, чи взагалі сповідують подібні цінності.

Яку інформацію можна знайти на моєму сайті?

Сайт Miditaur містить огляди новин IT, дослідження специфікації MIDI, зразки MIDI, авторські дослідження на різні теми. На сайті працює форум.

НОВЕ ГАСЛО САЙТУ

Гасло мого сайту з 20 вересні 2019 року вже не містить складову –  “Український MIDI репозиторій”, але  він і надалі зберігатиме і підтримуватиме дані, пов’язані з MIDI технологіями на українській мові, хоча надалі  сайт більше не пов’язуватиме себе виключно з даною тематикою. Репозиторій – місце, де зберігаються і підтримуються будь-які дані. Але слід зауважити, що MIDI технології в широкому розумінні включають в себе такі складові як музику, електроніку, програмування і фізику. Тому на сайті з’явилися різні похідні теми публікацій, включаючи і вище перераховані.Тематичний спектр публікацій сайту Miditaur став доволі широкий, адже, наприклад, MIDI стандарт це не лише суха інженерна специфікація, але і безмежне поле творчої реалізації для музикантів, композиторів, інженерів і звичайних аматорів.

Враховуючи той момент, що інформація на сайті може зацікавити доволі вузький творчий осередок людей, а люди творчі мають зазвичай дуже широкий спектр інтересів і володіють здатністю внутрішнього синтезування такого спектру в взаємопов’язані сфери, які нерозривні між собою у тому ж таки творчому, мистецькому, нуковому, філософському та практичному сенсі, то звичайно, що на сайті змінилося гасло, яке пасуватиме саме представникам творчого складу характеру.

Правила сайту дуже прості. 

Прояв максимальної толерантності і поваги до Ваших колег – учасників проекту, навіть у випадку різносторонніх поглядів і думок проявляти ввічливість, щирість, привітність, доброзичливість, взаєморозуміння.

Власні політичні переконання є наслідком інформаційних маніпуляцій, які постійно присутні в засобах масової інформації і вони не повинні спотворювати погляди на життя інших учасників, адже все мінливе, а музика вічна. Справжні моральні принципи мають бути завжди пріоритетними. Людина прийшла у цей світ щоб бути вільною, здоровою та щасливою і не витрачала свій дорогоцінний життєвий час на постійну боротьбу з наслідками соціального програмування!

Так сталося, що більшість людей проводить вільний час у віртуальному просторі і задовольняє творчі потреби за допомогою новітніх технологій. Наш сайт є теж його частинкою і має сповідувати лише гармонічні прояви відносин між людьми.

Матеріали сайту можуть бути корисними для студентів, які вивчають музичні технології. А також для інженерів – електроніків.


Про автора:

207

Автор проекту – Юрій Чернієвський.

За освітою математик-програміст (бакалавр, спеціаліст), має музичну освіту (культурно – освітнє училище), професійна діяльність – інженер електронік, web розробник, консультант з питань інформатизації.

Перший досвід роботи з MIDI набув у 1991 році, з’єднавши через “самопальний” MIDI інтерфейс наш Черкаський комп’ютер “Робік”  та синтезатори Yamaha DX 7, DX 21, DX 11, PSS 590, PSS 780, Korg Poly 800 II, Roland XP-10. Відповідно доводилося вивчати специфікацію MIDI, щоб написати програму для управління синтезатором. До сьогодні вважаю MIDI залишається доволі цікавим і актуальним рішенням і  тому з задоволенням поділюся відповідною інформацією. Враховуючи також певний досвід роботи інженером-електроніком з задоволенням поділюся деякою інформацією з приводу ремонту та обслуговування певних електронних пристроїв. Також люблю досліджувати певні суспільні тенденції, поговорити про життя, природу та політику.

Підписка:

Якщо Вас зацікавили публікації сайту і Ви бажаєте отримувати повідомлення про нові статті, реєструйтесь на сайті і підписуйтесь на анонси нових матеріалів.

Від автора:

Вважаю себе “багатостаночником”, тому на цьому сайті можна знайти купу різних цікавинок із різних сфер життя чи людської діяльності. Різноманітні сфери власних авторських досліджень відповідають широкому колу моїх інтересів, а також професійної діяльності, життєвим, філософським та суспільно-політичним поглядам. Заводити купу різнотематичних блогів у вигляді окремих сайтів недоцільно з огляду обмеженого часу, тому нехай Вас не дивує широкий тематичний спектр публікацій. З задоволення поспілкуюся з однодумцями, можливо в перспективі майбутніми друзями.