ФОРУМ

Вам потрібно ввійти, щоб створювати повідомлення та теми.

Часті питання

Я не бачу нові повідомлення/теми чи зміни, які я зробив на форумі

Якщо Ви використовуєте деякі сторонні плагіни для кешування (наприклад WP Super Cache) відключіть кешування для сторінки форуму і все буде працювати добре знову.

Я не можу завантажити свої файли

По замовчуванню, завантажені можуть бути тільки файли наступного типу: jpg, jpeg, gif, png, bmp, pdf. Ви можете змінити доступні типи файлів всередені панелі управління форумом.

Де я можу додати модераторів?

Модератори можуть бути додані на сторінці редагування профілю в панелі адміністратора WordPress.

Де я можу забанити користувача?

Користувачі можуть бути забанені на екрані редагування користувача в інтерфейсі адміністрування WordPress.

Я хочу допомогти перевести Asgaros Форум

Ви можете надати допомогу в перекладі Asgaros Форуму на цьому сайті:https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/asgaros-forum. Будь ласка використовуйте лише цей сайт і не надсилайте мені свої власні .po/.mo файли, тому що важко надавати підтримку, якщо я отримую кілька перекладів-файлів для певної мови.

Будь ласка, підтвердіть мої переклади

Ви можете підтверджувати переклади самостійно, якщо ви є Project Translation Editor (PTE). Будь ласка, зв'яжіться зі мною на форумах, якщо обрана мова є рідною для вас і ви хочете стати PTE.

Як я можу додати свою власну тему?

Ви маєте змогу додавати власні теми для вашого форуму в /wp-content/themes-asgarosforum каталог (например: /wp-content/themes-asgarosforum/my-theme). УсІ теми в /wp-content/themes-asgarosforum можуть бути активовані в налаштуваннях форуму. Кожна тема повинна мати принаймні такі файли: style.css, mobile.css таwidgets.css.

Доступні hooks

• asgarosforum_after_post_author
  • asgarosforum_after_post_message
  • asgarosforum_after_thread_submit
  • asgarosforum_after_post_submit
  • asgarosforum_after_edit_submit
  • asgarosforum_action_add_category_form_fields
  • asgarosforum_action_edit_category_form_fields
  • asgarosforum_action_save_category_form_fields

Доступні фільтри

• asgarosforum_filter_post_username
  • asgarosforum_filter_post_content