ФОРУМ

You need to log in to create posts and topics.

Elite-board 2.3 проблеми

Мабуть повністю досконалої системи управління сайтом не існує. Будь яка система має свої плюси і мінуси та цілком природно недоліки, які в свою чергу виправляються у процесі експлуатації. Не виключенням є і Elite-board 2.3.

Без сумніву розробниками проведена велика робота зі створення CMS дошки оголошень та її рекламі, але попереду ще більше роботи по її вдосконаленню.

Після придбання скрипта Elite-board 2.X будь якої версії будьте готові до того, що Ви не отримаєте відшліфований продукт, який відразу можна повноцінно використовувати без допилювання у прямому сенсі цього слова, при цьому це допилюванням на першому етапі вам доведеться робити через службу підтримки, адже код обфусковано у версії 2.3, у версії 2.0 код закодовано, а потім після того як розробник повідомить, що термін підтримки закінчився Вам доведеться витратити купу часу і дуже велику купу нервів для того ж допилювання.

Таким чином розробник вирішує питання вдосконалення скрипта, адже якщо ви будете намагатися використовувати цей скрипт повноцінно то неодмінно зіштовхнетеся з купою помилок та недоробок, які чомусь роками не вирішуються, а доступу до коду ви не матимете, та і зміна коду не дозволена в ліцензійній угоді. Зважте, що фактично тестування системи відбувається платно за рахунок клієнта, ще і без жодних вибачень чи компенсацій за втрачений час. З чим ви залишитеся через три місяці не відомо, адже як глибоко ви протестуєте цей скрипт і скільки листів ви відправите розробнику це одне питання, а от скільки їх залишиться не вирішеними взагалі це вже інше. Коротким терміном підтримки розробник намагається стимулювати покупця до швидкого тестування, адже потім виправивши помилки можна випустити нову збірку версії скрипта, показати, що він там виправив, але ще раз наголошую все це за рахунок терпіння, грошей і дослідження клієнтів, які купили цей скрипт. Якщо ви розробник і маєте жорсткі терміни запуску проекту, то ви приречені відразу на зрив графіків з причин, які від вас не залежать.

Якщо ж Ви наважилися придбати скрипт, то запасайтеся нервами та купою вільного часу, який Ви згодом змарнуєте на листування з технічною підтримкою!

І так починаємо тестування:

Спочатку не звертаємо уваги на логи помилок серверу, тестуємо функціонал.

1 Проблема 

З коробки відразу помилка при намаганні списати кошти з рахунку користувачем у фінальній фазі публікації оголошення. Після звернення у службу підтримки виправлена методом перезапису файлу з висланого архіву. Повідомлення було надіслано у суботу, а питання вирішено у понеділок.

На вирішення проблеми пішло 3 доби.

2 Проблема 

При перегляді повної версії оголошення зареєстрованим користувачем зникав особистий кабінет і з'являлася панель входу.

Поки що питання не вирішено.  Іде 5 доба вирішення проблеми.

Вирішено на 7 добу, розробник виявив, що потрібно зробити деякі налаштунки з боку сервера. На переговори з хостером пішла ще доба і проблема нарешті вирішилася.

3 Проблема 

Також поле телефон, при перегляді зареєстрованим користувачем було приховано, вискакувало повідомлення про необхідність реєстрації. Це у разі якщо тип поля телефон у адмінпанелі був виставлений у числовий чи невизначений.

Питання поки що не вирішено.

Після повідомлення 2 і 3 проблеми розробник запідозрив втручання в код скрипта і запросив доступ по ftp.

Довелося створювати спеціально для нього тестовий піддомен і встановлювати чисту копію його скрипта, надати повний доступ до адмін панелі, щоб він впевнився в помилці скрипта, чи шаблону.

Питання поки не вирішено.

Іде 5 доба вирішення проблеми.  Отримав відповідь від розробників - Напишіть в техпідтримку хостингу, повідомте, що сервер не віддає куки для URI, що закінчуються на .html Чи пов’язане ця проблема з попередньою (2 проблема) розробник не пояснює. І взагалі про те, що виникли проблеми і він їх визнає у листі ні слова!

Проблема вирішилася після тривалої переписки з хостером на 7 добу! 2 і 3 проблема були пов’язані.

4 Проблема 

Доступ до форуму підтримки заблоковано, питання чому поки що не вирішено. Реєстрація на цьому ж форумі теж заблокована. Питання ще не вирішено, буду писати повторно.

5 доба - написав знову про доступ до форуму підтримки, чекаю на відповідь.

8 доба - питання не вирішене - доступ отримав, але нічого не можу зробити і побачити, бо не зарахований до закритої групи "користувачів Elite-Board"

чесно кажучи терпіння не вистачає, схоже на те, що вони просто ігнорують.

5 Проблема 

Проблема ще в терміні безкоштовної підтримки - всього три місяці, зважаючи на те, що ви весь цей час будете боротися з помилками розробника, при цьому фактично дошка працювати повноцінно не буде, він вважає це за норму протягом вже 8 років, вибачення ви не дочекаєтеся. А потім гуляй вальсом!😎 І звичайно, що протягом усього часу спілкування зі  службою підтримки Ви себе комфортно відчувати не будете і задоволення від роботи буде мінімальним.

У безвихідному положенні вихід знаходиться там же, де і вхід.