ФОРУМ

Щоб створити повідомлення та теми, потрібно увійти в систему.

Outlook Express - код помилки «0x800C0133»

При запуску Outlook Express видає помилку з кодом 0x800C0133.

З'являється вона через те, що одна з папок поштового клієнта переповнена, а файл, в якому фізично зберігаються листи з неї, займає на жорсткому диску більше двох гігабайт пам'яті. Найчастіше переповнюється папка - «Вхідні». Вирішується проблема декількома способами.
Перше рішення - почистити «Вхідні» повідомлення. Після перезапуску outlook express помилка повинна перестати з'являтися.
Перше рішення може допомогти, але з часом папка з вхідними повідомленнями знову переповниться.

Можна піти іншим способом.

Розкидати всі вхідні повідомлення по роках. Для цього, натискаємо правою кнопкою на папці «Вхідні», вибираємо - створити папку, називаємо її «2014». При цьому в папці «Вхідні» у з'явиться підкаталог з назвою року.

Тепер необхідно перекинути з папки «Вхідні» пошту за 2014 рік у папку «2014». Всю пошту за 2014 рік виділяємо, натиснувши клавішу «Shift» і перетягуємо в папку «2014». Якщо пошти багато, то на цьому етапі поштовий клієнт може зависнути. Просто не чіпайте його, він зробить перекидання листів і відвисне.
Перекидаємо з папки «Вхідні» листи за інші роки за таким же принципом. В результаті папка «Вхідні» повинна залишитися порожній. Всі листи будуть розсортовані по роках. Тепер можна запустити знову поштовий клієнт і подивитися, чи буде з'являтися помилка.

Після виконаних дій Outlook Express може все одно видавати помилку. Це недоробка поштового клієнта, пов'язана з тим, що після розподілу пошти, фізичний файл «Вхідні» може залишитися колишнього розміру, незважаючи на те, що папка "Вхідні" порожня. В цьому випадку пропоную видалити його в ручну. Після перезапуску Outlook файл створиться автоматично. Якщо не знаєте де шукати файли, що відповідають за фізичне зберігання пошти, то перейдіть в меню:
Сервіс> Параметри> вкладка «Обслуговування»> кнопка «Банк даних»

Розмістіть цей шлях і вставте в адресний рядок «Мого комп'ютера» (Відкрийте «Мій комп'ютер», вгорі буде поле для введення адреси, за замовчуванням там стоїть поточний шлях - «Мій комп'ютер»). Натисніть кнопку «Enter». Після цього здійсниться перехід в папку з файлами пошти Outlook Express. Знайдіть там файл «Вхідні.dbx».  Саме тут зберігаються всі вхідні повідомлення. Переконайтеся що він має розмір більше 2 ГБ. Якщо це так, то справа саме в ньому і його треба позбутися.
Увага! Не видаляйте цей файл, а просто перейменуйте його.
З особистого досвіду - не варто видаляти цінну інформацію безповоротно. Краще перейменувати файл «Входящіе.dbx» у «Входящіе.dbx_old». У такому вигляді Outlook Express його не побачить і створить чистий файл «Вхідні.dbx». При цьому, якщо щось піде не так, то можливоо відновити все як було. Після перезапуску помилка 0x800C0133 повинна зникнути.

Поділитися: