ФОРУМ

You need to log in to create posts and topics.

Відключення служби оновлення Windows 10 (оновлено, так щоб не оновлювалось автоматично)

Цей спосіб підходить не тільки для Windows 10 Професійна і Корпоративна, але і для домашньої версії (якщо у вас Pro, рекомендую варіант за допомогою редактора локальної групової політики, який описаний далі). Полягає він у відключенні служби центру оновлення. Однак, починаючи з версії 1709 цей спосіб перестав працювати в описуваному вигляді (служба включається згодом сама).

Після відключення зазначеної служби, ОС не зможе автоматично завантажувати оновлення і встановлювати їх до тих пір, поки ви знову не включите її. З недавніх пір служби Windows Update 10 став сам включатися, але це можна обійти і відключити його назавжди. Для відключення виконайте наступні кроки.

  1. Натисніть клавіші Win + R (Win - клавіша з емблемою ОС), введіть services.msc в вікно «Виконати» і натисніть Enter. Відкриється вікно «Служби».
  2. Знайдіть у списку службу «Центр оновлення Windows» (Windows Update), двічі клікніть по ній.
  3. Натисніть «Зупинити». Також встановіть в поле «Тип запуску» значення «Відключено», застосуйте налаштування.
  4. Якщо так і залишити, то через деякий час Центр оновлення знову включиться. Щоб цього не сталося, в цьому ж вікні, після застосування параметрів, перейдіть на вкладку «Вхід в систему», виберіть пункт «З обліковим записом» і натисніть «Огляд».
  5. У наступному вікні натисніть «Додатково», потім - «Пошук» і в списку виберіть користувача без прав адміністратора, наприклад, вбудованого користувача Гість.
  6. У вікні приберіть пароль і підтвердження пароля для користувача (у нього немає пароля) і застосуєте настройки.

 

Тепер автоматичне оновлення системи відбуватися не буде.