ФОРУМ

Щоб створити повідомлення та теми, потрібно увійти в систему.

Відключення служби оновлення Windows 10 (оновлено, так щоб не оновлювалось автоматично)

Цей спосіб підходить не тільки для Windows 10 Професійна і Корпоративна, але і для домашньої версії (якщо у вас Pro, рекомендую варіант за допомогою редактора локальної групової політики, який описаний далі). Полягає він у відключенні служби центру оновлення. Однак, починаючи з версії 1709 цей спосіб перестав працювати в описуваному вигляді (служба включається згодом сама).

Після відключення зазначеної служби, ОС не зможе автоматично завантажувати оновлення і встановлювати їх до тих пір, поки ви знову не включите її. З недавніх пір служби Windows Update 10 став сам включатися, але це можна обійти і відключити його назавжди. Для відключення виконайте наступні кроки.

  1. Натисніть клавіші Win + R (Win - клавіша з емблемою ОС), введіть services.msc в вікно «Виконати» і натисніть Enter. Відкриється вікно «Служби».
  2. Знайдіть у списку службу «Центр оновлення Windows» (Windows Update), двічі клікніть по ній.
  3. Натисніть «Зупинити». Також встановіть в поле «Тип запуску» значення «Відключено», застосуйте налаштування.
  4. Якщо так і залишити, то через деякий час Центр оновлення знову включиться. Щоб цього не сталося, в цьому ж вікні, після застосування параметрів, перейдіть на вкладку «Вхід в систему», виберіть пункт «З обліковим записом» і натисніть «Огляд».
  5. У наступному вікні натисніть «Додатково», потім - «Пошук» і в списку виберіть користувача без прав адміністратора, наприклад, вбудованого користувача Гість.
  6. У вікні приберіть пароль і підтвердження пароля для користувача (у нього немає пароля) і застосуєте настройки.

 

Тепер автоматичне оновлення системи відбуватися не буде.

Поділитися: