ferrite beads

Феритові фільтри радіоперешкод та шумів. Ферит найбільш поширений анти-перешкодний компонент, дешевий, простий у використанні, забезпечує поліпшену фільтрацію високочастотного шуму. Феритові намистини, які зазвичай використовуються для фільтрації та зменшення електромагнітних перешкод, виготовляються із застосуванням заліза, нікелю, суміші оксиду цинку отримують з високим питомим опором і високою магнітною проникністю. Ферит застосовують послідовно в ланцюгах живлення, або сигнальних ланцюгах для придушення  шумів.

У порівнянні з традиційними індукційними фільтрами, феритові фільтри мають кращі характеристики фільтрування високих частот.
Феритові фільтри показують добрі показали характеристики опору , підтримуючи високий імпеданс на високих частотах, що еквівалентно низької добротності котушки індуктивності, вони може бути  застосовані у досить широкому діапазоні частот, щоб , таким чином, підвищити ефективність високочастотного фільтра. Сучасні феритові намистини можуть не містити свинцю, мають високу надійність та порівняно низьку вартість.

Феритові намистини – провід, пропущений через ферит. Бувають різних типів: з виводами, у вигляді намистини, та SMD виконання чорного кольору. MIDI специфікація говорить про феритові намистини.

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.

Залишити відповідь

Ввійти за допомогою: