Google і Levi’s випускають “розумну куртку”, яка здатна приймати дзвінки

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(8 голосів, в середньому: 5 з 5)

“Розумна” джинсова куртка від Levi’s і Google надійде в продаж в три магазини США вже в середу, 27 вересня.

Куртка отримала дизайн класичної моделі Levi’s Commuter. Вона оснащена сенсорними вставками, а невеликий пристрій на рукаві дозволяє з їхньою допомогою управляти смартфоном, пише Mac Rumors.

У рукав куртки вставлено невелику сенсорну ділянку, зроблену з “розумною” тканини Jacquard. Така тканина, вперше представлена Google в 2015 році, зроблена з струмопровідних ниток, які вшиті в джинсову основу. Сенсорна ділянка передає сигнал від користувача до невеликого чіпу, який прикріплюється до рукава за допомогою кнопки і передає сигнал на смартфон.

За словами розробників, тканину куртки не вимагає особливого догляду, не боїться механічного впливу і вологи.

Завдяки цій тканини, користувач може управляти деякими функціями смартфона за допомогою торкань рукава. Наприклад, за допомогою куртки можна управляти навігатором, плеєром або відповідати на дзвінки – куртка підтримує чотири типи жестів

Цікаво, що куртка буде працювати під управлінням як iOS, так і Android, проте в Google повідомили, що “властивості куртки будуть відрізнятися”, в залежності від операційної системи. У чому саме полягатимуть відмінності, розробники не уточнили.

У мережі вже з’явилися перші тести “розумної куртки”. Журналіст Дітер Бон зазначив, що куртка може бути корисна велосипедистам і мотоциклістам, а також звернув увагу, що куртка хороша і сама по собі, без “розумної” складової.

http://nv.ua/ukr/techno/gadgets/google-i-levi-s-vipuskajut-rozumnu-kurtku-jaka-zdatna-prijmati-dzvinki-1916987.html

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(8 голосів, в середньому: 5 з 5)

Leave a Reply

Ввійти за допомогою: