Microsoft припинила продаж деяких версій Windows 7 і 8

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Американська корпорація Microsoft припинила продаж деяких версій операційних систем Windows 7 і 8.

Як повідомляє “Новый регион” із посиланням на прес-реліз компанії, це допоможе Microsoft розширити число користувачів більш пізніх версій ОС.

Microsoft 31 жовтня припинила продаж персональних комп’ютерів із такими попередньо встановленими версіями: Windows 7 Home Basic, Home Premium і Ultimate, а також із Windows 8.

Припинення основної підтримки Windows 7 призначено на 13 січня 2015 року. Перехід на продовжену фазу підтримки означає, що для цієї ОС компанія випускатиме безкоштовні оновлення системи безпеки і платні виправлення протягом наступних п’яти років.

Для Windows 8 завершення основної фази підтримки заплановано на 9 січня 2018 року. Ця ОС з’явилася лише два роки тому, однак не здобула прихильників через відсутність у ній деяких елементів робочого столу, що стали звичними для багатьох користувачів.

Своєю чергою Windows 7, що з’явилася наприкінці 2009 року, як і раніше популярна. Майже у 53% користувачів Windows встановлено одну з версій Windows 7, тоді як на Windows 8 припадає лише 6%.

8 квітня цього року Microsoft остаточно припинила технічну підтримку операційної системи Windows XP і пакету офісних додатків Office 2003.

Запуск нової версії операційної системи – Windows 10 – заплановано на 2015 рік, а її попередня технічна версія доступна для широкого тестування з 1 жовтня

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: