Нова 60 ГГц Wi-Fi-технологія Samsung Electronics збільшить швидкість передачі даних у 5 разів

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Компанія Samsung Electronics повідомила про успішну розробку технології, яка здатна забезпечити швидкість передачі даних до 4,6 Гбіт / с або 575 МБ / сек., що у 5 разів вище в порівнянні з 866 Мбіт / с або 108 МБ / сек. – Максимальною швидкістю, пропонованої сучасними споживчими пристроями. В результаті, користувач зможе завантажити фільм об’ємом 1 ГБ, витративши на це менше 3 секунд, тоді як потокова передача HD-контенту між смартфонами і телевізорами без стиснення може відбуватися в режимі реального часу без затримок.

«Samsung зміг успішно подолати технічні складності, які заважали комерційної реалізації 60-ГГц бездротової технології міліметрового діапазону довжини хвиль і сподівається на подальше поширення цієї розробки у всьому світі, – зазначив Кім Чанг-Йонг (Kim Chang Yong), глава науково-дослідного центру Samsung. – Усі пристрої Samsung наступного покоління чекають інноваційні зміни, в той же час вже відкриті нові перспективи використання бездротових технологій ».

Розроблена Samsung технологія, відповідає специфікації IEEE 802.11ad і використовує частотний діапазон 60 ГГц на відміну від 2,4 і 5 ГГц в сучасних стандартах Wi-Fi. Зазначена частота дозволяє позбутися перешкод в каналах зв’язку незалежно від того, яка кількість пристроїв використовують одну і ту ж мережу. Таким чином, нова технологія Samsung усуває розрив між теоретичними і фактичними швидкостями і демонструє реальну швидкість, яка фактично в 10 разів швидше, ніж в 2,4 ГГц і 5 ГГц бездротових технологіях передачі даних.

До теперішнього часу комерційне застосування частоти 60 ГГц було неможливим, так як міліметрові хвилі, поширювані в межах прямої видимості, погано проходили крізь стіни і швидко втрачали свою потужність, що призводило до ускладнень в прийомі і до втрати даних. За рахунок використання схеми міліметрових хвиль і модему високої продуктивності, а також розробленої інженерами компанії променевої антени з широким радіусом дії, Samsung вдалося успішно досягти найвищої якості 60 ГГц бездротової технології, яка придатна для комерційного використання.

Крім того, в компанії розробили технологію управління променем. Для забезпечення максимально високого рівня сигналу вона змінює параметри контролера системи 3 тис. разів за кожну секунду, що дозволяє миттєво адаптувати сигнал при виникненні на його шляху перешкод або змін до комунікаційної середовищі. Samsung також розробив перший у світі метод, який дозволяє кільком пристроям підключатися до мережі.

Як і у випадку з 2,4 ГГц і 5 ГГц частотами, які застосовуються в сучасному обладнанні, діапазон 60 ГГц не вимагає ліцензування, а комерціалізація цієї технології очікується вже в наступному році. Samsung планує застосувати нову технологію в різних продуктових категоріях, включаючи аудіо і відео техніку, медичне обладнання та телекомунікаційні пристрої. Також дана технологія стане невід’ємною частиною розробок, присвячених реалізації концепції Samsung Smart Home та інших ініціатив, пов’язаних з так званим «Інтернетом речей».

Samsung Electronics Co., Ltd. – Світовий лідер в області технологій, відкриває світ нових можливостей для людей в усьому світі. За допомогою безперервних інновацій і нових технологічних відкриттів, ми трансформуємо світ телевізійного обладнання, смартфонів, персональних комп’ютерів, принтерів, камер, побутової техніки, LTE-систем, медичного обладнання, виробництва напівпровідників і LED-рішень. Штат Samsung Electronics нараховує 286 тис. Співробітників, що працюють в 80 країнах світу. Щорічний дохід компанії досягає $ 216 700 000 000. Додаткову інформацію можна знайти на веб-сервері Samsung: www.samsung.com.

Постійне посилання:http://press.samsung.ua/one/press/Novaia-60-GGts-Wi-Fi-tehnologi.html

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: