Ukrainians – кіт у мішку на хвилях псевдо патріотичного протекціонізму.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(2 голоси, в середньому: 5 з 5)

На фоні заборони російських соціальних мереж в Українському інтернет просторі почали як гриби у лісі після дощу виникати різні соціальні мережі, але особливу зацікавленість з огляду на певну рекламну компанію на телебаченні та соціальних мережах викликає проект Ukrainians. Зацікавленість скажу відразу зникає відразу після реєстрації.

Функціонал практично нульовий – реєстрація, фото, деякі дані про себе і все! А головне гачок для розводу користувачів у вигляді повідомлення –

“Успіх Ukrainians напряму залежить від Вас та Вашої активності. Очікуйте наступний функціонал через:
Зареєстровано 270 667 з 300 00”.

Люди не досвідчені у IT сфері можливо і будуть терпеливо чекати появи чергового бажання з “панського плеча” підкинути один чи пару функціональних можливостей, але тут мабуть справа не у користувачах. Тут логічно виникає просте питання – якщо потрібно замінити ненадійні інтернет ресурси на національні, то це потрібно робити оперативно, на хвилі актуальності питання.

Головне на сьогодні це час, бо час – це наше життя, а Ukrainians не бажає поважати час користувача, витрачений на реєстрацію та освоєння на сайті і плюс іще як результат – дуля з маком, а не функціонал! До мене звернулася знайома і попросила зареєструвати її у мережі соціальній мережі Ukrainians, щоб поділитися чудовими фото дітей та онуків з близькими та друзями. Не буду витрачати символи на опис самої процедури реєстрації, але людина була дуже розчарована, коли дізналася, що розрекламована Ukrainians не дозволяє зробити елементарні речі. Висновки робіть самі! Я висловлю свою особисту думку.

Я підтримую створення національної соціальної мережі. Україна має потужний потенціал патріотично налаштованих програмістів, які легко могли б заснувати відкритий, вільний проект і з задоволенням внесли б свою частку до створення відповідної CMS, проект достатньо було б підтримати національним хостинг компаніям, або іншим чином і все було би добре.

 

Але у нас все виходить як завжди! Через яке місце ми вже усі знаємо!

Сама по собі напрошується думка, що Ukrainians створюється як тимчасова мережа для погашення невдоволення користувачів заборонених соціальних мереж, а судячи з неквапливого поступу Ukrainians – вони можуть бути заборонені і тимчасово, а для Ukrainians у свою чергу завжди знайдеться аргумент для закриття, мовляв не знайшлося достатньої кількості користувачів і проект не рентабельний, або люди планують підзаробити і створюють певну інтригу. Або взагалі не ті люди взялися за цей проект. Тут пахне повною профанацією!

Бажання агітувати за Ukrainians відразу відпало. Ідея дискредитується самими ж Ukrainians з самому початку. Де ви бачили покупця, який купить автомобіль у якому є лише двигун , а перше колесо з’явиться через 50000 км, а друге через 100000 км, кермо через 20000 км., а коробка передач через 300000 км. , а далі Вам нададуть можливість огляду дороги і т.д. До речі сісти у автомобіль Ви звичайно зможете, а от вийти з нього зась!  Взагалі кому потрібен такий автомобіль?
Ukrainians цим самим зневажає користувача з самому початку, а що буде далі?
На Ukrainians відсутня можливість видалити аккаунт, якщо Вам там не сподобалося.
А от Ukrainians вважає можливим ще і перспективним просування даного ресурсу!
Дай Боже нашому теляті вовка з’їсти!
Тут все просто.
Або проект відразу надає можливість використовувати стандартний для використання функціонал і отримає серйозний потік зареєстрованих користувачів, або такий ресурс стане просто не актуальним.
Ukrainians підвішує кота за хвіст – сьогодні така умова, а завтра інша, а далі що -платний ресурс? Якщо Ukrainians претендує на серйозний проект то мабуть вже згаяно час! Чекати на певну кількість користувачів і під цим виглядом займатися збором персональних даних – схоже на шахрайство!
Або проект напівмертвий, або фейк, або….! Бачите скільки запитань? Ще раз повторюся – ідея хороша, але дорога ложка до обіду!
І кнопка забороненого “Вконтакті” – просто незрозуміло що там робить, якщо Ukrainians національний ресурс? У патріотично налаштованих Українців однозначно виникне некомфортне відчуття!
Можна писати ще чимало, але висновки робіть самі!
Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(2 голоси, в середньому: 5 з 5)

Один коментар

 1. Розробку української соцмережі Ukrainians припинили.
  Про це повідомила співзасновник української соціальної мережі Ukrainians Олександра Струмчинська на своїй сторінці у Facebook.

  “Привіт усім користувачам Ukrainians. Мене поставили перед фактом , що розробка української соціальної мережі припиняється. Ситуація така – мого голосу недостатньо, щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту – керівництво компанії розробиків ( співзасновники мережі) відмовились не лише від самостійної розробки, але й від можливості її передачі будь-якій іншій стороні, яка б змогла допомогти мені виконати Вам обіцяне”, – каже Струмчинська.
  Нагадаємо, у червні компанія StrartupSoft і Олександра Струмчинська запустили першу версію української соцмережі Ukrainians.
  Джерело: https://www.depo.ua/ukr/life/rozrobku-ukrayinskoyi-socmerezhi-ukrainians-pripinili-20170905633949

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: