Windows 8 не прижилася у Китаї і не лише там.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Китайські засоби масової інформації подейкують , що в ОС Windows 8 існують певні проблеми з безпекою.
Знову ж таки Китайська влада взяла курс на заборону використання у державних установах операційної системи Microsoft Windows 8 , яка у свою чергу протягом тривалого часу потерпає від спаду продажів у Піднебесній.
У Китаї існує регуляторний орган з питань державних закупівель, який  пояснював заборону на установку Windows 8 на урядові комп’ютери ініціативою з використання енергозберігальних продуктів.
Але з повідомлень офіційного китайського інформаційного агентства Сіньхуа стало відомо, що заборона викликана намірами забезпечити безпеку комп’ютерів після того, як Microsoft припинила підтримку Windows XP, яка була популярною у багатьох країнах світу і особливо у Китаї. Звичайно, що питання енергозбереження доволі гіпотетичне і можливо не зовсім чітко визначає основну причину подібної заборони.

Рівень продаж комп’ютерів у Піднебесній відповідають рівню продаж у США, а от для Microsoft Китай – проблемний ринок через високий рівень піратства.
Хоча, якщо дивитися реально, то Microsoft cама створює собі проблеми і не лише у Китаї! Якщо Ви купили ліцензію на Windows 98, а підтримку припинили, за неї Ви віддали 75$, а потім ще 75$ віддали за XP, а з нею така ж сама картина, не кажучи про офісні пакети! М’яко кажучи розвів народ Білл не по дитячому! Яка може бути реакція клієнта, який скажімо,  купив десяток копій, а якщо така країна як Китай – мільйон? Це ж мільярдні збитки для споживачів продукту? Менеджери повелися на ідею тотального контролю і викликають зворотню віддачу – збільшення нелегального використання! У багатьох легальних користувачів довіра до Microsoft серйозно похитнулася і не лише у Китаї! Для пересічного Українця, який має велику сім’ю і бажає жити у правовому полі, купити пару Windows 98, чотири Windows XP і пару офісів і залишитися у глухому куті без підтримки з вимогою підняти версію операційної системи знову за гроші – шок! Купив би собі стареньку жульку для рибалки! А тепер йому ще й пропонують розкошелитися! Присаджують потихеньку на голку, а потім приплачуй! Ну хіба це не шлях до протестних дій. Дійсно, якось не дуже гуманно веде себе Microsoft. Китай може бути не першою “неприємною ластівка” для компанії!

З іншої сторони ідеологія компанії може бути націлена на тотальний контроль за контентом, який створюють “клієнти” за допомогою так званих хмарних технологій, контроль за діями в мережі інтернет, збір даних про вподобання, анкетних даних і т.д.

Можливо Microsoft і має право відслідковувати правомірність використання своїх програмних продуктів, але спонукати до придбання нової комп’ютерної техніки, підганяючи під неї програмні продукти – це дуже схоже на корпоративний зговір. Погодьтеся, що поведінка  Microsoft  є дуже непорядною що до клієнтів, які законно придбали попередні версії продуктів. Було б доречно не залишати без підтримки дані продукти, або хоча би залишити можливість завантажувати легальним власникам оригінали та доповнення, які вже є і залишаються актуальними досі. Якщо вже так кортить перевести на нові, то було б правильно і порядно надати право легальним власникам використовувати нові продукти взамін старих безкоштовно, не позбавляючи їх права на оновлення, адже вартість залишається на рівні. Тоді і авторитет був би відповідно достойний і ніхто не звинувачував би у жадібності та непорядності!

 

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: