А якщо прибрати зайве?

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Хочу кілька слів написати про можливість розвитку нової фізичної філософії, яка дасть можливість кожному використовувати енергію вільно і у необхідній кількості безкоштовно.

Мені завжди згадується муха у відкритій  банці, яка годинами може битися об скло, намагаючись вилетіть на зовні, а вгору аж ніяк. Потім ще доречним буде приклад з лампочкою у темноті. Комахи летять на світло і навіть, якщо це вогонь де вони можуть підсмажитись – вони все одно будуть туди летіти бо не бачать іншого виходу в темряві, хоча сторонній спостерігач бачить і дивується такій поведінці.
Наводжу приклади з метою донести думку, що фізичні догми запирають розум в банку де його практично підриває від обмежень, які накладають певні постулати.
Потрібні нові кубики, прості і зрозумілі кожному, щоб з них можна було збудувати бажану модель. Потрібен універсальний “Лего” конструктор і мабуть нова філософія, яка буде притримуватись правил повної Гармонії, а не вирваних з контексту природи окремих явищ. Нова фізична філософія має бути однаково доступна і  зрозуміла людині у будь якому віці і не бути складною і зарозумілою – щось на зразок 12 нот в музичній октаві. І так як з цих 12 нот, які в оригінальних комбінаціях люди складають цілі симфонії, так з якогось невеликого числа фізичних кубиків людина повинна отримати змогу створювати свої унікальні комбінації приладів. Все геніальне у простому! Слава Богу на звуки, ноти, кольори у свій час не видавали патентів і не загнали в жорсткі рамки математичних формул, тому вони стали джерелом натхнення, залишилися загальнодоступними і несуть у наше життя прекрасне. З іншими речами нам пощастило менше. Тотальна залежність від певних життєво необхідних речей, які опинилися під контролем і стали об’єктом торгівлі, війни, виживання та контрольованого прогресу веде до повної деградації людства.
А що буде, якщо спробувати розчистити платформу і “погратися” у нову віртуальну фізичну філософію, а може щось із цього і вийде!

При цьому хочу зауважити, щоб створити принаймні хоч один такий кубик, потрібно провести ретельні спостереження, пошуки і дослідження, але не повторювати шлях офіційної науки, яка все будує на складних математичних моделях і догмах, не виходячи за рамки сталих констант видимого матеріального світу. Найкоротший шлях до пізнання істини – мета, надія, віра, рух до мети, інтуїція. Іще потрібне співтовариство однодумців, які по крупинкам інформації будуть формувати матеріал для кубиків.Сумніви не повинні привести до зворотнього.
У новій філософії сумніви повинні працювати лише на рух вперед, а не бути слабою ланкою системи.
З приводу патентування та комерціалізації певних наукових розробок, то їх завжди хтось фінансує і лінія руху таких розробок напевно знаходиться під контролем.

Нова фізична філософія повинна мати альтруїстичний характер, бути завжди вільною і не продаватися ні за яких умов і не патентуватися.

Ви звичайно можете заперечити, мовляв фізика і так доступна для всіх. І тут усе залежить лише від рівня підготовки “фізика” і здатності донести простою мовою необхідні речі. Кубиків більш ніж достатньо вже існує. Можливо потрібно лише вибрати необхідне?

Якщо мова йде про енергію доступну для всіх, то вона і так доступна для всіх – бери не хочу. Інша річ може людина це зробити чи ні.

Природний відбір ніхто не відміняв – є розуміння, знання, бачення – візьме, а якщо немає то навіщо йому надавати якісь преференції – нехай трудиться, думає, створює, або платить!
Ми вже переживали, коли енергія вартувала майже дарма – до чого це привело?

Як для вступної частини вже досить забагато – не сформульована мета. Для чого все це? Називатимемо речі своїми іменами. Потрібна дешева енергія, краще зовсім безкоштовна. Для цього потрібен певне коло зацікавлених осіб, які можуть і здатні працювати на колективний розум. Є необхідність почати помаленьку систематизувати інформацію. Мабуть це коло має бути закритим і учасники лише з числа надійних людей, які здатні генерувати конструктивні ідеї, а не флудити і підривати віру в успіх. Ідеї мають бути перевірені експерементально. Автори ідей повинні довести власними експерементами, або задокументованими експерементами з надійних джерел її життєздатність і можливість практичного застосування.

Необхідність генераторів вільної енергії очевидна для споживачів, але не для виробників енергії, які продають, розподіляють її централізовано і під контролем. У цьому основна причина відсутності на ринку технологій альтернативних безпаливних енергосистем.

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: