MIDI – ВСТУП

Якщо Ви вже добралися і до цієї публікації, значить Ви справді закохалися в MIDI, або збираєтеся це зробити. Я навіть не помилюся, сказавши, що Ви музикант і маєте у своєму арсеналі справжній синтезатор, і маєте бажання “витиснути” з нього по повній! У такій благородній справі ми з Вами повні союзники і спробуємо пояснити основи MIDI простою, людською мовою, але доведеться пригадати основи інформатики. Враховуючи той факт, що читач може взагалі ще нічого не чув про інформаційні технології, то доведеться деякі ключові питання виствілити більш детально.

На сьогодні важко знайти людину, яка не слухає музику, створену за допомогою сучасних електромузичних інструментів, в тому числі і синтезаторів і записану з їхньою допомогою, але мало хто задумувався про технології, які допомагають композиторам, музичним інженерам, музикантам у створенні сучасної музики.
Однією з таких технологій і є саме MIDI. На мою думку, якщо у свій час геніальні композитори – класики мали би на озброєнні таку технологію, то вони неодмінно би нею скористалися. Незважаючи, на перший погляд насичену різними специфічними термінами, MIDI система не складна у використанні і налаштуванні, але кожен початківець повинен бути налаштований на читання певного об’єму документації, щоб навчитися добре створювати власні MIDI шедеври. Запитайте у себе чи готові Ви до вивчення  певного об’єму інформації, якщо Ви не любите читати документацію, а практикуєте вивчення нових апаратних та програмних систем методом “наукового тику”, то мабуть для повноцінної роботи з MIDI може пройти дуже великий проміжок часу, може і залишок життя.

Тому читайте інформацію по MIDI і на Вас чекає успіх вже у найближчому майбутньому респект і повага друзів, знайомих, коханих! Тим більше, що у Вас вже є геніальні творчі задуми і навіть Ви вже готові їх записати для реалізації, а от Ви усім своїм нутром відчуваєте, що саме  MIDI Вам допоможе досягнути мети і тут Ви абсолютно праві.

Це був невеличкий жартівливий ліричний відступ, але він теж містить долю істини.

Я спробую допомогти Вам найшвидшим щляхом підійти до основного розуміння MIDI та основних прийомів роботи. Прочитавши цикл публікацій сайту можливо Ви і не отримаєте вичерпних знань на рівні аудіоінженера-програміста, зате отримаєте загальне уявлення про основні складові системи MIDI і стимул досліджувати дану технологію, забажаєте вивчити її більш глибоко і в цьому я готовий Вам допомогти.

Читайте слідуючу публікацію: MIDI – ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ.

Залишити відповідь