Windows XP – безкоштовні програми. Оптимізація роботи процесора Mz CPU Accelerator

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(3 голоси, в середньому: 5 з 5)

Робота з програмою Mz CPU Accelerator
Mz CPU Accelerator – додаток, який автоматично змінює пріоритет активного вікна, шляхом виділення додаткових ресурсів процесора для запущеного додатку або гри, що дозволяє домогтися приросту продуктивності. Є підтримка багатоядерних процесорів.

Операційні системи: Windows XP / 2003 / Vista / 7 (full Windows x64 support)
Установка програми нічим не відрізняється від установки інших програм. Після установки запустіть її – перейдіть на вкладку Options – і відзначте точкою (галкою) навпроти Realtime – далі виділяєте Load on Windows startup (автозапуск програми при старті системи), Start Activated (для того, щоб програма була відразу активована) і Start Minimized (програма при запуску буде одразу згорнута в трей). Також можна відзначити Check for updates on startup (перевірка оновлень при запуску), і можна вибрати як буде програма відображатися в треї: Show Mz CPU Accelerator Icon (в треї буде відображатися іконка самої програми), або Shows CPU Usage (показує значок завантаж процесора) .Далі натисніть кнопку Activate, щоб зберегти ті зміни, які ви внесли в настройки.

Інші настройки:
Вкладка Exlusions – тут можна додати додатки, які Ви хочете виключити зі списку оптимізуються програмою, тобто вона не буде привласнювати обраним програмами будь-які пріортітети. Для цього скористайтеся кнопкою Add new process і виберіть програму, яку хочете виключити.

Вкладка CPU Manager – тут можна розподілити процеси на різні ядра (кнопки Add new process і Run new process), тобто в деякому роді може позначитися на прирості продуктивності.

На деяких машинах можуть бути проблеми (у вигляді пригальмовування системи) через вибор надмірно високого пріоритету. У цьому випадку спробуйте використовувати групу High замість Realtime.

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(3 голоси, в середньому: 5 з 5)

Leave a Reply

Ввійти за допомогою: