Lenovo S720 заміна роз’єму зарядки

При необхідності заміни гнізда зарядки або мікрофона на Lenovo S720 доцільно проводити повну заміну плати, на якій вони знаходяться.

Слід враховувати, що до плати, на якій знаходяться роз’єм зарядки, мікрофон і ще ряд елементів підключений бузер, вона сама по собі дуже тонка, але при цьому досить міцно приклеєна до корпусу телефону. Тому при її знятті є небезпека пошкодження доріжок плати в результаті деформацій, утворень мікротріщин.
До плати також припаяний шлейф кнопки камери, який потрібно отпаяти перед демонтажем плати, в іншому випадку при зняття плати може призвести до пошкодження даного шлейфу. Якщо ж Вам вдалося демонтувати плату з мінімальними моментами деформації і представляється можливість нормальної заміни гнізда зарядки – відсутні пошкодження доріжок, тріщини та інші неприємні моменти, то можна спробувати використовувати і стару плату. Але слід мати на увазі, що непрацюючий бузер, або мікрофон можуть бути наслідком обриву доріжок при демонтажі плати, з цього будьте уважні і обережні!
Вдалих ремонтів!

Один коментар

Залишити відповідь