Lenovo S720 заміна роз’єму зарядки

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

При необхідності заміни гнізда зарядки або мікрофона на Lenovo S720 доцільно проводити повну заміну плати, на якій вони знаходяться.

Слід враховувати, що до плати, на якій знаходяться роз’єм зарядки, мікрофон і ще ряд елементів підключений бузер, вона сама по собі дуже тонка, але при цьому досить міцно приклеєна до корпусу телефону. Тому при її знятті є небезпека пошкодження доріжок плати в результаті деформацій, утворень мікротріщин.
До плати також припаяний шлейф кнопки камери, який потрібно отпаяти перед демонтажем плати, в іншому випадку при зняття плати може призвести до пошкодження даного шлейфу. Якщо ж Вам вдалося демонтувати плату з мінімальними моментами деформації і представляється можливість нормальної заміни гнізда зарядки – відсутні пошкодження доріжок, тріщини та інші неприємні моменти, то можна спробувати використовувати і стару плату. Але слід мати на увазі, що непрацюючий бузер, або мікрофон можуть бути наслідком обриву доріжок при демонтажі плати, з цього будьте уважні і обережні!
Вдалих ремонтів!

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Один коментар

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: