Motorola – коди сервісного меню

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Напевно, найскладніші по використанню секретні коди застосували інженери Motorola. Наприклад, щоб провести повне скидання, необхідно натиснути клавішу Меню і набрати послідовність цифр та знаків: 048263 *.

Це дозволить опинитися в меню введення сервісних команд Opcode. Після чого необхідно набрати ряд Fields’ов, значення яких відомо тільки співробітникам сервісних центрів (здогадатися про них неможливо, треба або знати ці комбінації або пробувати, відстежуючи, що відбувається після набору кожної з них, при цьому результат не завжди буде очевидний і відразу помітний).

Отже, для проведення повного скидання в меню Opcode слід набрати 58 і натиснути OK (згасне підсвічування дисплея). Потім треба набрати 18, *, 1. Телефон буде автоматично перезавантажений. Повне скидання проведено.

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: