Nokia – коди сервісного меню

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Комбінація * # 0000 # дозволить отримати такі відомості, як версія програмного забезпечення (ПО) і дата її випуску, а також кодову назву моделі, яке має уніфіковані вигляд: RM-XX, де XX – номер моделі.

За допомогою комбінації * # 92702689 # (WAR0ANTY)можна дізнатися IMEI, про те, коли був зроблений телефон (місяць і рік), відомості про місяць і рік продажі телефону (якщо вказано), про дату ремонту (якщо вказано) і найбільш корисним пунктом є поле Life timer – цей пункт відображає відомості про час розмов по цьому телефону. Цей лічильник не обнуляється навіть при зміні «прошивки» телефону.

Купуючи новий телефон, доцільно перевірте цей пункт,  не рідко навіть імениті рітейлери виставляють на вітрину старі телефони, видаючи їх за нові.

Власникам смартфонів Nokia будуть так само цікаві комбінації для повного скидання, які, як правило, допомагають вирішити цілий ряд проблем, що виникають при збоях ПЗ, а також при ураженні смартфона вірусами. Набравши * # 7370 # і вказавши код телефону (за замовчуванням 12345), ви зможете виконати hard reset, повністю скинувши налаштування телефону і обнуливши його вміст: телефонну книгу, замітки, записи календаря, фото-і аудіофайли. Іншим відомим способом виконати повне скидання є включення телефону на базі S60 при утриманні клавіш посилу виклику + 3 + * . Скидання установок користувача  без шкоди для файлів і контактів можна виконати за допомогою комбінації * # 7780 # .

Якщо був забутий код Гаманця, то можна скинути його, набравши сервісний код * # 7370925538 # (* # RES0WALLET #) і підтвердивши свої наміри вводом коду телефону (за замовчуванням 12345) . В деяких моделях Nokia може переповнитися список доступних WAP-профілів, видалити зайві акаунти можна за допомогою секретного коду * # 335738 # (DELSET).

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: