Samsung C520 – особливості заміни системного роз’єму.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Як випливає з практичного досвіду – причиною заміни системного роз’єму в телефонах Samsung C520 є його руйнування найчастіше внаслідок неправильного під’єднання зарядного пристрою, або DATA кабелю, рідше спостерігаються випадки зносу контактної площадки при тривалому терміні експлуатації телефону.

І в першому і в другому випадках потрібна заміна системного роз’єму, при цьому потрібно бути дуже уважним у виборі самого роз’єму. У чому може бути проблема? Проблема може полягати в тому, що конструктивно системний роз’єм телефону Samsung C520 дуже схожий на роз’єм від Samsung D800. Якщо Ви візьмете новий системний роз’єм від Samsung D800 і підключіть безпосередньо в нього зарядку від Samsung C520, то все на перший погляд підходить ідеально, але це тільки на перший погляд. Потрібно звернути увагу на той факт, що зарядний пристрій, або DATA кабель від Samsung C520 в системному роз’ємі до Samsung D800 опиняться перевернутими на 180º, отже станеться потрапляння позитивного полюса контакту зарядного пристрою на негативний контакт системної плати телефону, і навпаки – так звана переполюсовка контактів, теж саме стосується і DATA кабелю.

Визначити таку переполюсовку не складно, якщо Вам в ремонт принесли, скажімо, апарат зі скаргою – мій Samsung C520 не заряджає, а світлодіод на зарядному пристрої, при підключенні до апарату тухне, або в деяких імпульсних зарядних пристроях спостерігається характерний високочастотний звук, викликаний коротким замиканням .

Що робити в такому випадку Ви вже, напевно, здогадалися самі. Якщо власник телефону не є щасливим володарем комп’ютера з DATA кабелем, до якого він має намір підключати свій Samsung C520, то можна обмежитися перепайкою полюсів зарядного пристрою, але це буде вкрай не професійно з точки зору ремонту. Тут слід подумати про можливі бажаннях власника телефону підключити додаткові аксесуари до Samsung C520, природно, що роз’єм від D800 тут не підходить.

Резюмуючи вищесказане, настійно рекомендую при заміні системних роз’ємів використовувати виключно оригінальні роз’єми від Samsung C520 і тільки. Якщо ж з волі обставин, що склалися Вам довелося виконати заміну на роз’єм D800 (на наполегливе прохання власника), то слід ретельно пояснити власнику всі тонкощі експлуатації даного роз’єму, викладені в цій статті.
Дякуємо за увагу! Будьте пильні!
PS

Хотілося б відзначити, що часто працівники відділів постачання сервісних центрів, в силу їх некомпетентності, далекі від розуміння подібних відмінностей і видають для заміни роз’єми за ознакою схожості, а не за специфікацією. Це ж стосується багатьох постачальників запчастин, які рекомендують подібні підміни як цілком сумісні, що в даному випадку далеко від істини.

Автор: Інженер СЦ “MIDITAUR” Юрій Чернієвський

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: