MULTI-BOX lite загальна інформація

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Був такий універсальний програматор “Multi-Box Lite” від Delok.

Чому кажу був? Тому, що якщо на програматор припиняється підтримка, то він природно йде в минуле, хоча дуже шкода роботи електронників і програмістів, котрі працювали над проектом і не втримали його на плаву, а особливо шкода тих користувачів, які купили даний девайс зовсім недавно – він активно продавався в 2012 році і пізніше, виклали за нього кровні $ 180.00, а отримали мертвий проект в майбутньому. Історія зникнення девайса з ринку досить загадкова і ніде не освітлена. Судячи з матеріалів профільних форумів і публікацій амбіції у проекту були досить серйозні і він досить динамічно – на перший погляд розвивався, але маємо те, що маємо. Проект помер!

Симпатичну коробочку або на викид, або хоча б тримати для стареньких апаратів, а й тут проблемка – софт знайти досить проблематично, а девайси продаються вже як нові і б \ в до сих пір.

Було б чесно, якби хлопці залишили хоча б те, на чому зупинилися у вільному доступі, тому як реально коробочка хоч і не сама дорога, але і не найдешевша. Софт без Multi-Box (а) всерівно нікому не потрібен, а от компенсувати людям моральну шкоду заважало б вільним доступом до файлів з архіву підтримки. Чисто по-людськи це було б правильно.
На деяких сайтах він продається до цих пір, посилання на неіснуючий супорт і т.д.
Нагадує кидалово з операційними системами від Майкрософта в плані припинення підтримки, там хоч по $ 75 були ліцензії, але все одно прикро.
Я далекий від тієї думки, що в даному проекті була присутня аморальність, швидше за все так склалися обставини, але маю тиху надію на архів супорта у вільному доступі. Коробочка все таки не погана. Буде час заглянемо в середину!

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Один коментар

 1. Абсолютно згоден з приводу образи! Сам купив – клюнув на рекламу, потім відклав, потім через рік виявився платним супорт, потім хлопці взагалі зникли і як факт гроші на вітер! Коробка нормальна на вигляд і всередині зроблена акуратно. Я не наїжджаю на розробників – все в житті трапляється, але непогано було б викинути специфікації на девайс, може утворилося б якесь ніяке співтовариство і допрацьовувати б пристрій. Навряд чи вони повернутися до свого кинутого дітища, але по совісті можна було б поділитися тонкощами програмування і заліза. Оце був би респект і з моральним аспектом все було б ОК!

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: