Прибрати пароль на доступ з мережі

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(9 голосів, в середньому: 5 з 5)

Для того щоб прибрати пароль при доступі з мережі в загальну папку, потрібно на “машині-серверу” (на тій машині, в загальну папку якої треба потрапити), виконати перелічені нижче пункти:
1. “Пуск – Панель управління – Властивості папки – Вид” – відключити параметр “Простий спільний доступ до файлів (рекомендовано)”
2. Правою кнопкою миші на “Мій комп’ютер”, далі “Управління – Локальні користувачі та групи – Користувачі – Гість”, – зняти позначку “Відключити обліковий запис”.
3. Потім, “Пуск – Панель управління – Адміністрування – Локальна політика безпеки – Локальні політики – Призначення прав користувача – Відмова в доступі до комп’ютера з мережі”, прибрати зі списку користувача “Гість”.
4. Там же, в “Локальних політиках безпеки – Локальні політики – Параметри безпеки – Мережевий доступ: модель спільного доступу і безпеки для локальних облікових записів” – поставити “Гостьова”
Після цього доступ до комп’ютера з мережі буде здійснюватися без запиту імені користувача та пароля.

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(9 голосів, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: