Як почистити комп’ютерну клавіатуру

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Зовсім випадково на клавіатуру пролилася кава. Я її перевернула, краплі кави стекли і трошки просохли, але через деякий час виявилося, що кілька клавіш в місці попадання кави залипнули і не працюють, хоча сама клавіатура після “кавування” працювала!
Клавіатури дуже шкода – улюблена і не з дешевих! Після пошуків в Інтернеті взялася за справу.
Якщо хочете отримати повноцінну чисту клавіатури, без розбирання і чищення не обійтися.

Розібрати клавіатуру можна за допомогою спеціального “ключика”, який можна позичити у знайомих геймерів, він йде в комплекті з геймерской клавіатурою. Можна, звичайно, спробувати і  чим-небудь, але все ж “ключик” – найвірніший і безпечний для клавіатури засіб розбору.
Рідина в більшості випадків на плату не потрапляє, тому досить чистки без повного розбору клавіатури.

Отже, приступимо.
Насамперед за допомогою “ключика” знімаємо всі клавіші. Для цього надягаємо його на клавішу і тягнемо вгору. Кілька клавіш кріпляться ще на залізні гачки і пружини.

Наступний етап – чистка, я просто мила клавіші в воді з рідким милом за допомогою щітки, а залиту поверхню і місця кріплення клавіш очищала вологою м’якою тканиною.
Далі все добре просушують.
Збираємо клавіатуру, клавіші досить легко вставляються на місце, для зразка можна взяти іншу клавіатуру, або ж сфотографувати свою до розбору, щоб правильно розставити всі клавіші.
Все, клавіатура готова до використання.

  

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Leave a Reply

Ввійти за допомогою: