НА МЕЖІ ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(2 голоси, в середньому: 5 з 5)
Під час чергового пошуку матеріалів до теми про небезпеку вживлення мікрочіпів у кору головного мозку, наштовхнувся на доволі “цікаву” інформацію, від якої стало ніяково. Ніяково – це ще легко сказано. Мова йде про російський форсайт-проект “Дитинство – 2030”, який був ініційований у квітні 2008 року, а вже в травні 2010 року форсайт-проект представляв Росію в Шанхаї на міжнародній виставці « Експо-2010 » як інноваційна стратегія майбутнього Росії.

Інформація про даний проект присутня на Вікіпедії. Коли прочитав інформацію на Вікіпедії, подумав, що хтось викинув якийсь невдалий інформаційний жарт, але переглянувши більше інформації зрозумів, що тут зовсім не до жартів. Чого варта лише стратегія проекту!

Стратегія проекту

В рамках Форсайт-проекту розроблений покроковий сценарій розвитку Форсайт-проекту дорожня карта «Дитинство» до 2030 року .
У плані порушено низку питань, неоднозначно сприйнятих російською громадськістю, в числі яких:

 • в освіті перехід на чіпізацію мозку дітей «для зв’язку з глобальними інформаційно – керуючими мережами»;
 • генна модифікація людини з метою підвищення його здібностей;
 • діти ростуть в виховних спільнотах

Як вам така стратегія? Для наглядності нижче додаю фото з Вікіпедії поки не видалили!

Думка, що це чийсь лихий жарт ще не покидала мене, доки не переглянув матеріали з ключовими словами “Детство 2030”. Вводите просто у пошукову систему такий запит і вона вам видасть цілу купу красномовних заголовків.

Офіційний сайт Форсайт-проекту видалили мабуть після доволі бурної суспільної реакції, але не все так просто в архівах можна знайти його сліди.

Якщо Ви погляньте на презентацію проекту там чітко вказано:
Замовник проекту: Благодійний фонд підтримки молодіжних ініціатив «Моє Покоління»
Партнери проекту: Громадська Палата Російської Федерації, Фонд «Добрі гри», Проект «Смішарики», Школа Управління «Сколково» і ін.
Керівник проекту: голова опікунської ради фонду «Моє покоління», керівник Апарату Громадської палати РФ Радченко Аліна Федорівна
Методологічне керівництво: голова Міжнародної методологічної асоціації, професор Вищої школи економіки Попов Сергій Валентинович.

Я нижче приведу кілька слайдів презентації, саму презентацію можна знайти в мережі, а Ви задумайтесь чи варто бути піддослідними кроликами і мовчки чекати такої ж участі? Якщо Ви помітили, що наші законотворці часто повторюють законодавчі ініціативи північного сусіда майже під копірку.

Пропоную переглянути копії слайдів! 

Зверніть увагу на таке визначення на слайді: “Дитинство існувало не завжди. Його поява пов’язана з масовим переміщенням дітей в установи, побудовані на одних принципах (школа, потім дитячі сади, училища та ін.). Є цивілізації, в яких є діти, але дитинство відсутнє.”

 

Запам’ятайте це визначення, воно нам ще знадобиться!

Слайд 8

А ось наступний слайд викликав найбільш негативну реакцію суспільства, особливо у батьківському середовищі.

Навіть приведу деякі моменти з опису слайду.

МАЙБУТНЄ ВИЗНАЧАЮТЬ ТЕХНОЛОГІЇ

Освіта 24/7, Можливість повної роботизації та автоматизації, Віртуальна імітація життя, Voice-translator (портативний пристрій-перекладач), Робот-дитина, Робот-няня, 3D нано-принтер, Генна модифікація людини, чіпізація людини, Пристрій для завантаження інформації на кору головного мозку.

І як наслідок ювінальної юстиції дивіться наступний слайд.

Дітей практично будуть відбирати і переводити в виховні спільноти, я просив запам’ятати визначення перед першою картинкою, якщо перефразувати визначення дитинства, то його не існує в межах звичайної сім’ї.

Презентація складається всього з 40 слайдів – даю адресу на саму презентацію: http://www.myshared.ru/slide/940599

Форсайт-проект «Дитинство-2030», визнаний суспільством РФ, як такий, що пропонує шокуючі трансформації в сімейних взаєминах і взаєминах сім’ї та держави. У проекті пропонувалося змінити фундаментальні основи існування родини, тотальний розрив з традиційністю і конструювання нових трансгуманних, за межею уявлень про людяність, відносин з дітьми, самої сім’ї та батьківства.

Форсайт-проект мав бути глобальний

Задумувався Форсайт-проект як глобальний, однак починати його передбачалося з Росії. Проект авторами-реалізаторами пропонується впроваджувати поетапно, згідно з розробленою дорожньою картою : Відповідно до цієї дорожньої карти проекту належить проходження етапу періоду 2015-2020 років, під час якого буде здійснюватися зміна дискурсу щодо сім’ї, а саме (Увага!): – від традиційної ( нуклеарною ) сім’ї – до різноманіття законодавчо зрівняних з нею нових форм спільного життя : «множинним», «гостьовим», «одностатевим» і іншим сім’ям.

Якщо Ви ще думаєте, що це якийсь злий жарт, то перегляньте відео нижче:

Не зайвим буде нагадати показову позицію (в той час президента РФ) Д. Медведєва щодо Форсайт-проекту «Дитинство-2030», представленого на міжнародній виставці в Шанхаї EXPO-2010. Дивіться відео –

Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(2 голоси, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: