Реорганізація міських коледжів Чикаго

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)
Міський коледж Чикаго (МКЧ) – одна з найбільших систем муніципальних коледжів у Сполучених Штатах, де станом на 2012 рік навчалося 115 тис. студентів. Перегляд програми міського коледжу, здійснений у 2010 році, виявив декілька тривожних тенденцій. Зокрема, програма не була пов’язана з потребами роботодавців, її курси були неузгоджені або недостатні для задоволення поточного попиту роботодавців на навички.

«З коледжу до кар’єри»

Невідповідності були виявлені між спеціальностями, в яких зростала кількість добре оплачуваних посад; показник зарахування та закінчення МКЧ був низьким. Після цієї перевірки Міський коледж Чикаго запустив ініціативу з реорганізації, яка називалася «З коледжу до кар’єри», – амбіційну кампанію для реформування системи навчання студентів.
Однією з чотирьох основних цілей реорганізації було забезпечення того, щоб більше студентів отримувало дипломи з «економічною цінністю», – таким чином повинна була вирішитися проблема невідповідності навичок.
Перегляд МКЧ у переробній промисловості є прикладом того, як працює процедура. Разом з іншими проблемами перегляд власних програм МКЧ з підготовки фахівців у переробній промисловості виявив дублювання та розбіжності в навчанні між коледжами. МКЧ також виявив, що переробна промисловість є дуже важливим сектором у Чикаго, перебуваючи на сьомому місці за часткою зайнятих у регіоні навколо міста та маючи декілька галузей, які швидко розвиваються. Огляд ринку праці виявив п’ять кар’єрних рівнів у місцевій переробній промисловості, від низькокваліфікованих посад (обробник матеріалів) до висококваліфікованих посад (менеджер).
Згідно з оцінкою опитаних роботодавців та експертів студенти, які починають працювати, є недостатньо підготовленими, і тому існує попит на більш спеціалізовані програми для підготовки спеціалістів-початківців. Це спонукало МКЧ до розробки програм, які відповідають цим потребам, за участі роботодавців, зокрема компаній Caterpillar та Kraft.
Іншим важливим видом економічної діяльності в Чикаго, визначеним на основі даних про можливості зайнятості та розмір заробітної плати, є страхові послуги.
Для задоволення потреб сектора страхування МКЧ співпрацював зі страховими компаніями, збирав посадові інструкції посад початкового рівня, розробляв загальні вимоги щодо навичок на основі таких інструкцій, які переглядалися його страховими партнерами, та, зрештою, працював з факультетами, викладацьким складом МКЧ, щоб заповнити прогалини в наявних програмах, які відповідали визначеним вимогам щодо навичок.
Ініціатива «З коледжу до кар’єри» є ширшою ніж сам процес перегляду.

Партнерства, встановлені за цією ініціативою, мають три основні цілі:

 1. розробка програм та розвиток навчальних засобів;
 2. представлення програм через викладачів-практиків;
 3. а також створення комунікаційної лінії щодо можливостей стажування, співбесід та навчальних центрів.
Важливо, що партнерства налагоджено таким чином, що зворотний зв’язок між роботодавцями та організаторами навчання (установами МКЧ) є безперервним.
Нинішніми партнерами є роботодавці з приватного сектора, а саме глобальна служба доставки UPS та Медичний центр університету Раша (надавачі послуг з охорони здоров’я), а також державні установи, як-от Управління міського транспорту Чикаго.
У результаті ініціативи «З коледжу до кар’єри», було перероблено на професійні програми в шести основних сферах, шість із семи студентських містечок МКЧ було присвячено одному з шести видів діяльності, що розвиваються; було збудовано два сучасних центри для підготовки у сфері охорони здоров’я та логістики.
Джерело:
Del Carpio, Ximena, Olga Kupets, Noёl Muller, and Anna Olefir. 2017. Skills for a Modern Ukraine. Overview booklet.
World Bank, Washington, DC. License: Creative Commons Attribution CC BY 3.0 IGO
Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Leave a Reply

Ввійти за допомогою: