Zozo продає нове покоління одягу

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(2 голоси, в середньому: 5 з 5)

На багатьох сайтах з’явилася сенсаційна новина про безкоштовний костюмчик Zozosuit з більш ніж 350 датчиками білого кольору, який з листопада минулого року висилає жителям Японії інтернет магазин одягу ZOZO. 

Фото з сайту https://zozo.com

В Японії розроблено нове покоління одягу, у створенні якого Ви берете безпосередню участь завдяки системі Zozosuit, яка використовує революційну технологію 3D сканування тіла в домашніх умовах.

Участь замовника полягає в тому, що йому потрібно одягти на себе костюм з 350 датчиками, які будуть передавати параметри спеціально встановленому додатку на Вашому смартфоні. Тепер клієнту не потрібно тримати в пам’яті розмір одягу, який він завжди собі купував. Йому достатньо лише вибрати стиль одягу, а далі система все зробить сама. Хоча більшість якісного одягу відповідає певним стандартам і може бути вдало підібрана в магазині одягу, чимало людей віддає перевагу індивідуальному пошиву. Швейні ательє завжди були в попиті у справжніх гурманів від одягу, адже кравець завжди шиє замовнику одяг, зробивши попередні вимірювання. Розміри тіла у кожної людини унікальні, але кожному хочеться виглядати красиво. Пам’ятаєте пісню “Головне, щоб костюмчик сидів” – з фільму “Чародії”, хто не пам’ятає можна послухати за посиланням нижче.

Після невеличкого ліричного відступу продовжимо тему. Виробники стверджують, що система з датчиків і додатку вираховує ваші точні розміри більш досконало, ніж людина – кравець і тому може бути його якісною заміною. Точні індивідуальні виміри використовуються потім для пошиття джинсів, футболок, сорочок і блузок, або костюмів, які мають підходити для вашого тіла ідеально.

Завдяки вдалій рекламі і людській цікавості до всього нового після запуску проекту в Японії протягом шести місяців було розміщено мільйон замовлень. Вже у цьому році Zozosuit доступна у більш ніж 70 країнах світу.  Компанія очікує, що до березня наступного року вона буде розповсюджувати до 10 мільйонів костюмів. Загальний чистий обсяг продаж у 2017-18 фінансовому рроці склав близько 100 млрд. Ієн, або $ 1,2 млрд.

Як це працює ми докладно розглядати не будемо, але відразу хочу застерегти, що ніякої технології Bluetooth тут не використовується, про що можна читати на деяких сайтах. Самі датчики слугують фідуакційними маркерами – тобто еталонними точками, до яких прив’язується об’єкт виміру. Фідуціальними об’єктом є людина, одягнена в костюм з датчиками. Вона має бути розташована в полі зору системи формування зображення при достатньому освітленні. Програма робить 12 знімків у 12 позиціях з кроком на кут в одну годину – як на циферблаті годинника і фіксує положення у просторі кожної точки.

Використаны джерела: https://www.news.com.au/
https://zozo.com
Відтворення цієї статті, або будь-якої її частини, допускається за умови посилання на першоджерело:www.miditaur.net та автора. Призначено для  вільного використання з з метою освіти, навчання і приватного дослідження.
Поділитися:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(2 голоси, в середньому: 5 з 5)

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: