ФОРУМ

Щоб створити повідомлення та теми, потрібно увійти в систему.

Вступ

Наша мета.

Шановні учасники гуртка, ми всі зібралися в один дружній колектив, у якому ми будемо працювати, маю надію не один рік, з певною метою та певними амбіціями. Звичайно, що більшість з Вас прийшла з намірами познайомитися з самим гуртком, з його учасниками, керівником, робочою атмосферою, морально-психологічним кліматом, манерою подачі інформації, з надією цікаво і змістовно провести вільний час. Але мабуть я не помилюся, якщо скажу, що всіх Вас об'єднує одна мета - стати класним спеціалістом в галузі WEB розробки, ну і ще одна мотивація - це можливість займатися улюбленою справою. Улюбленою справою для більшості з Вас є спілкування з Вашим комп'ютером, але якщо у кого не має комп'ютера вдома, то така можливість Вам надається як учасникам даного гуртка. Дорога від точки під назвою "Учень" до точки під назвою " Майстер" довга, але ми її почнемо сьогодні в нашому колективі, а продовжувати Вам її доведеться все життя! Наша мета стати кращими, переможцями, майстрами. Необхідну інформацію для цього Ви отримаєте, яка згодом трансформується у знання.

Чому ми розглядаємо одночасно HTML та CSS?

Практика показує, що необхідне комплексне сприйняття цих двох інструментів для створення сайтів. Відповідно і подача інформації до даної теми має бути комплексною. Такий підхід можна вважати цілком логічним і природнім, адже уявімо собі, коли школяр отримає в подарунок пенал, то він відразу подивиться, а що там в середині. Якщо він побачить в пеналі не знайомий предмет, скажімо циркуль, він обов'язково зацікавиться його призначенням! Ви звичайно поясните, що циркуль використовується з олівцем,  або малюючим стержнем. І якщо циркуль використовувати без олівця не має сенсу, то так і предмети нашого вивчення вивчати окремо на мою думку не доцільно!  Від того, наскільки легко вчитель подаватиме навчальний матеріал, буде залежати і простота сприйняття учнями необхідної інформації.

Що таке HTML та CSS?

HTML та CSS - це найбільш підходящі інструменти для розробки веб-сайтів.

Візуально ці два інструменти можна уявити наступним чином. Є блоки - трансформери, які можуть змінювати розмір, колір, форму, де роль самих блоків виконуює HTML, а інструментом для зміни їх властивостей виступає CSS. Іншими словами, якщо порівняти з  шоколадним батончиком TWIX, то у цій солодкій парочці HTML задає форму і начинку, а CSS надає смакові якості, колір, запах!

HTML (мова розмітки гіпертексту) не є мовою програмування; це мова розмітки, яка  використовується для того, щоб повідомити вашому браузеру, як структурувати веб-сторінки, які ви потім відвідуєте. Ця структура може бути настільки складною або простою, наскільки побажає сам веб-розробник.

HTML (Hypertext Markup Language)  мова розмітки HyperText, яка використовується для створення веб-сайтів та додатків.

HTML надає можливість створювати змістовну структуру сайту та наповнити її певним значенням.

CSS або Каскадні таблиці стилів - це мова презентації, створена для стилістики зовнішнього вигляду вмісту за допомогою шрифтів та кольорів. З огляду на розуміння основних ідей HTML та CSS, давайте детальніше зануримось у HTML.

Елементи HTML є будівельними блоками сторінок HTML.

HTML5 є найновішим стандартом HTML. Цей термін представляє дві різні концепції:

  • Це нова версія мови HTML, з новими елементами, атрибутами і поведінкою.
  • Це великий набір технологій, котрі надають більшого різноманіття та потужності Веб-сайтам та додаткам. Цей набір інколи називають HTML5 & friends, але часто скорочують до HTML5.

CSS (англ. Cascading Style Sheets, укр. Каскадні таблиці стилів) — спеціальна мова, що використовується для опису зовнішнього вигляду сторінок, написаних мовами розмітки даних.

Найчастіше CSS використовують для візуальної презентації сторінок, написаних HTML та XHTML, але формат CSS може застосовуватися до інших видів XML-документів.