Casio WK-7600 Огляд

Огляд Casio WK-7600

Сьогодні ми зробимо коротенький огляд синтезатора Casio WK-7600. 

У даній публікації я висловлюю власну думку і жодним чином не пов’язую статтю з рекламою і прошу не розглядати її у такому ракурсі, адже лише власне недовге спілкування з інструментом дозволило скласти певні враження.

Почнемо з того як же все таки класифікувати даний інструмент? 

Сам виробник позиціонує даний синтезатор з лінійкою синтезаторів високого рівня. В оглядах навіть класифікує його до професійного рівня. Але зрозуміло, що є питання маркетингові, а є практичне застосування. Основним аргументов на користь цього інструменту є його доступна вартість при доволі широкому функціоналі робочої станції оранжувальника. Середня цінова пропозиція в Україні складає 500$. Отримати новий брендовий професійний інструмент за таку вартість практично не можливо! Музичні магазини доволі “дипломатично” класифікують даний інструмент як для початківців, так і для професіоналів. Не можу сказати, чи стане для професійного музиканта наявність напису Casio приводом не виходити на сцену, адже хороший музикант зіграє добре на будь-якому інструменті.  Дійсно на сцені склався певний “брендовий” стандарт – етикет і мабуть не даремно. Пропоную повну свободу для класифікації даного апарату читачами. Але повернемося до предмету нашого огляду.  Додам від себе кілька плюсів. Мабуть не помилюся, якщо скажу, що для любителів створити власний стиль атоакомпонементу з нуля, чи переробити існуючий це буде позитивним аргументом в бік Casio WK-7600! Цитую рядки з офіційного опису виробника:

“Патерн секвенсор, що дозволяє як створити власний стиль з нуля, так і отримати його шляхом змішування треків вбудованих стилів, 17-ти трековий пісенний секвенсор з великим об’ємом пам’яті, редактор тембрів з блоком ефектів DSP, 32-канальний мікшер, арпеджіатор з великою кількістю готових музичних малюнків, можливість покрокового запису, вставки і квантування. Наявність всіх цих функцій вказує на справді безпрецедентні можливості даної моделі.”

Щоб мати певну уяву про інструмент звичайно його потрібно відчути, потримати в руках, пограти на ньому. Сам синтезатор виглядає доволі стильно, дизайн приємний. Вага синтезатора відповідає його об’єму. Максимальна поліфонія 64 ноти, але в залежності від тембру може бути 32, або 24 для тембрів механічного органу.

Добре враження від самої клавіатури, яка має 76 клавіш стандартного розміру з дворівневою чутливістю до торкання, яку можна відключати.

Сама клавіатура створює при грі комфортний опір для пальців, що наближає відчуття дотику та силу натискання подібну до натурального інструменту. Дійсно тембри змінюються доволі суттєво при інтенсивному тиску на клавішу. Клавіатура не брязкотить при грі (практично не створює механічних шумів) як у багатьох брендових інструментів. Нормальне підсвічування доволі об’ємного дисплею. Приємне враження також залишилося від акустичних систем WK-7600.

Пробував підключати по MIDI з Roland(ом) –  Roland у якості MIDI клавіатури, Casio у якості звукового модуля, працює нормально. Працює нормально з програмним MIDI секвенсором встановленим на персональному комп’ютері.

Окремо хочу позитивно виділити тембри механічного органу, які можуть за допомогою 9 повзункових регуляторів змінювати рівень гармонік органу в режимі реального часу.

Існує офіційне безкоштовне програмне забезпечення для управління даними інструменту – стилями, звуковими файлами і т.д. через комп’ютер.

Для музикантів, які працюють у сфері відпочинку та розваг дуже сподобається можливість відтворення wav файлів з флешки до 32 Гб. Записали собі фонограмки у wav форматі з власним беком, закинули на флешку і ще можна підіграти на клавіатурі під час відтворення. До інструмента можна також безпосередньо підключити динамічний мікрофон з власним регулятором гучності і співати під час гри, при цьому є можливості застосувати до мікрофону вбудовані ефекти синтезатора.

Взагалі я вважаю, що Casio WK-7600 може мати доволі широкий спект застосування. Навчання, композиція, оранжування, музичний центр, караоке, концерти, сфера відпочинку та розваг, та і для любителів експерементувати зі звуками буде з чим попрацювати.

Я не приводжу специфікацію на Casio WK-7600 і не буду писати інструкцію. З цими документами можна познайомитися на сайті виробника. Вважаю, що новий інструмент вартий заявленій ціні. Можливо існує багато скептиків, але я ще раз підкреслю, що новий брендовий інструмент з таким функціоналом за таку ціну купити не вдасться.  Бажаю приємного спілкування з інструментом!

Скептикам:

 

Про смаки звичайо не сперечаються, бо тут товаришів не може бути! Одні ловлять кайф від бутерброду з чорною ікрою, а інші дивитися на нього не можуть! Одні новому “Шевролету” віддадуть перевагу 20 річному “Мерседесу”.

В кінці хочу зауважити, що на моє особисте переконання будь який інструмент, не залежно від виробника, являється результатом праці багатьох людей – інженерів, конструкторів, дизайнерів, музикантів, робітників і тому вартий уваги і поваги! Звідси вцілому позитивна характеристика!

 

Один коментар

  1. Дякую автору за цікавий і корисний огляд! Я не маю в своєму асеналі цього інструменту, але захотілося його придбати! Мабуть такий огляд таки несе у собі рекламну складову! Ще раз дякую Юрію за чудовий огляд!

Залишити відповідь