Всі папки на флешці перетворилися в ярлики

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(12 голосів, в середньому: 5 з 5)

Досить часто зустрічається вірус, коли все папки на флешці стають прихованими, а замість них з’являються ярлики з тими ж назвами, але вони сприяють поширенню шкідливої програми, у багатьох викликає деякі труднощі.

Давайте по порядку розглянемо, що робити, якщо така напасть як приховані папки і ярлики замість них трапилася з вами.

Якщо Ви не знаєте, як відобразити приховані папки, то про всяк випадок ось що потрібно зробити: зайдіть  в Панель керування, там виберіть пункт «Властивості папки», вкладку «Вигляд» і ближче до кінця списку встановіть опції , щоб комп’ютер відображав і приховані і системні файли з папками «Показувати приховані файли та папки». Бажано також прибрати галочку «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів».

              

Тепер на флешці Ви будете бачити і самі приховані папки і ярлики на них, до тих пір, поки останні не будуть видалені.
Після того, як вірус вилікуваний антивірусом або вручну, залишається одна проблема: всі папки на флешці так і залишилися прихованими, причому зробити їх видимими стандартним способом – змінивши відповідне властивість не виходить, так як галочка «прихований» неактивна і затемнена. В такому випадку необхідно створити в корені постраждалої флешки bat файл з наступним змістом:
attrib -s -h -r -a / s / d

Як створити bat файл: створюємо звичайний файл в блокноті, копіюємо туди вищевказаний код і зберігаємо файл з будь-яким ім’ям і розширенням файлу .bat

Потім запустити його від імені адміністратора, в результаті чого проблема вирішиться.

Залишити коментар

Ввійти за допомогою: